KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14023335
nr 1402 3335
Stellan Widholm
(f. 1939), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 50x50 cm, oramad
Stellan Widholm, svensk målare född 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:12:28
5/6 12:50:02